28 лютого 2018 року в гуртожитку №13 Студентського містечка НАУ відбувся турнір з настільному тенісу.
Змагання проходили серед команд дівчат та хлопців Студентської ради гуртожитку та Студентської ради Навчально-наукового юридичного інституту. Для студентів гуртожитку подібні заходи – це чудова нагода провести час не лише весело, але й надзвичайно корисно. У гуртожитку є свої лідери спорту, що довели свою майстерність, але цього разу було досить багато «новачків». Учасники продемонстрували неймовірний запал та жагу до перемоги. У результаті змагань перемогла дружба!