21 березня 2018 року, в рамках вивчення навчальної дисципліни «Адміністративне право», студенти 2-го курсу Навчально-наукового юридичного інституту відвідали Документ-сервіс «ГОТОВО».
Документ-сервіс «ГОТОВО!» - це сучасна установа, яка надає більше 130 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами та принципами. Мета створення установи – знищити побутову корупцію в дозвільній сфері, спростити взаємини громадян та держави, покращити якість життя українців шляхом надання швидких, зручних та якісних адміністративних послуг «З повагою до людей!». Студенти мали змогу ознайомитися з основними принципами роботи центру, поставити питання та отримати фахові відповіді. Після змістовної екскурсії правники побували в сесійному залі Київської обласної ради, де змогли обговорити окремі питання, що стосуються надання адміністративних послуг в Україні.