20 березня 2018 року в Навчально-науковому юридичному інституті проведено круглий стіл на тему «Англомовна правова освіта».
У науковому заході взяли участь представники Міжрегіональної Академії управління персоналом, Київського факультету Національної академії Національної гвардії України, Інституту ІСАО, відділу міжнародних зв’язків НАУ, Навчально-наукового Центру новітніх технологій, Навчально-наукового гуманітарного інституту, Навчально-наукового інституту екологічної безпеки, а також студенти Навчально-наукового юридичного інституту та Навчально-наукового інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету. Під час дискусії обговорено актуальність та перспективи англомовної правової освіти в НАУ, особливості викладання англомовних дисциплін для студентів напряму підготовки 081 «Право», специфіку викладання екологічного права англійською мовою, роль іноземної мови у формування фахівця, а також питання впровадження системи “TRAINAIR PLUS” у підготовку авіаційних фахівців. У результаті круглого столу зроблено висновок про важливість розвитку англомовної підготовки студентів-юристів у стінах НАУ та на теренах всієї України.