16 березня 2018 року доцентом кафедри цивільного права і процесу Навчально-наукового юридичного інституту Вікторією Зуєвою проведено тематичні бесіди з учнями старших класів гімназії “Троєщина” ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району м. Києва на тему “На шляху до незалежності України” та старшокласниками гімназії № 283 м. Києва на тему “Правовий захист особи в сучасному світі”.
Профорієнтаційні зустрічі організовано з метою обговорення актуальних питань правового захисту особи в умовах сучасного світу та перешкод, які сьогодні існують на шляху незалежності України. Надзвичайно важливим в сучасних умовах є виховання у молоді патріотичних почуттів, гуманізму, любові до держави на основі розвитку в учнів бажання брати участь у розбудові та зміцненні єдності держави, формування в них активної громадянської позиції та патріотичних почуттів до Батьківщини. Наприкінці зустрічей старшокласники отримали відповіді на питання стосовно умов вступу та особливостей навчання в Навчально-науковому юридичному інституті Національного авіаційного університету.