13 березня 2018 року відбулася зустріч студентів 3-го курсу освітнього ступеня «Бакалавр» та 1-го курсу освітнього ступеня «Магістр» Навчально-наукового юридичного інституту з к.ю.н., доцентом кафедри загально-правових дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету Анною Шведовою.
Під час лекції на тему «Корупція: поняття, форми, види, причини, наслідки» знаний фахівець у галузі боротьби із корупцією розкрила зміст та соціальну небезпеку такого явища як корупція, форми та види корупції, причини та суспільно негативні явища даного правопорушення. Проведення даної зустрічі дало можливість студентам отримати практичні знання щодо протидії корупційним проявам.