Протягом лютого 2018 року доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Ольгою Гусар разом зі студентом групи ПР-401 Олексієм Шуляком в СЗШ № 264 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва проведено профорієнтаційну роботу на тему «Твоя кар’єра починається сьогодні», в СЗШ №270 м. Києва бесіду на тему «Матриця вибору професії юриста», в СЗШ №190 м. Києва презентацію на тему «Мій вибір - НН ЮІ НАУ», в СЗШ № 259 м. Києва вікторину «Професія юрист – мій вибір, мій успіх».
Метою проведення заходів є презентація професії юриста, яка є однією з найдавніших в історії цивілізації. Адже саме юристи покликані вести боротьбу за справедливість, гуманність, законність, правопорядок в правовій державі, де дотриманню й виконанню юридичних норм надається найважливіше значення. Наприкінці проведення кожного із заходів майбутніх абітурієнтів проінформовано про можливість вивчення юридичних дисциплін англійською мовою, оскільки в Навчально-науковому юридичному інституті з 1 вересня 2017 року відкрито англомовний проект. Актуальність організації профорієнтаційної роботи науково-педагогічними працівниками викликана змінами в суспільстві, які висувають на перший план ідею життєвого та професійного успіху молоді, їх успішну соціалізацію.