З метою увічнення великої людської і національної відваги та самовідданості, сили духу та стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, протягом 20-23 лютого 2018 року студенти груп ПР-101, ПР-201, ПР-202 Навчально-наукового юридичного інституту відвідали пам’ятні місця з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.
Майбутні правники вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності та поділилися спогадами, розповідаючи про події чотирилітньої давності. «Віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору є обов’язком кожного громадянина нашої держави», - зазначили студенти Інституту.