21 лютого 2018 року студенти академічної групи ПР-104 Навчально-наукового юридичного інституту у супроводі наставника Юлії Юринець відвідали Національний оперний театр, де переглянули виставу «Раймонда».
Вистава «Раймонда» - прекрасна, мелодійна, емоційно наснажена музикою, пройнята широким симфонічним подихом, натхненна й яскраво танцювальна, а також вишукана, сповнена блискучих сольних партій та масових кордебалетних композицій академічна хореографія, що органічно поєднує класичні та характерні танці. Майбутні юристи змогли відчути святкову, радісну, життєстверджуючу постановку, що звучала, як могутній гімн красі людських почуттів.