14 лютого 2018 року в стінах Навчально-наукового юридичного інституту стартував унікальний освітянський проект «Просвіта», мета якого - створення простору для дискусій та диспутів між практиками та студентами.
В епоху реформ, швидких змін законодавства випускник має володіти як знаннями, так і практикою, а подібні лекторії надають змогу дізнатися «секрети» успішного впровадження реформ або їхню дію від конкретних особистостей, від рішень яких залежить наше сьогодення та майбутнє. Першим етапом проекту стала зустріч студентів Навчально-наукового юридичного інституту з політтехнологом, політичним консультантом, консультантом з питань взаємодії з органами державної владі – Катериною Коваль. Під час публічного диспуту «Юрист в політичній сфері», спікер розповіла про організацію роботи депутатів, політтехнологів, окреслила перші результати реформування державного управління та державної служби в Україні. Шляхом проведення різноманітних наукових заходів, зустрічей із юристами-практиками Навчально-науковий юридичний інститут забезпечує майбутніх юристів ґрунтовними знаннями та відповідною професійною підготовкою, а також формує високу правосвідомість і чітке розуміння своєї відповідальності за долю людей.