12 лютого 2018 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбулося засідання Центру медіації, присвячене трагічним сторінкам історії України: «День пам’яті героїв Крут (100 років)» та «День Героїв Небесної Сотні».
У цьому році на загальнодержавному рівні відзначалося 100 років бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. У своєму виступі студентка групи ПР-403 Сніжана Сенишин наголосила, що бій під Крутами підтвердив готовність молоді відстоювати ідеали української революції та став символом національної честі, адже 100 років минуло з того часу, а історія, на жаль, повторилася: знову молодь відстоює нашу незалежність, територіальну цілісність, віддаючи найдорожче – своє життя. Під час виступу на тему «День Героїв Небесної Сотні», Наталія Ревенко (група ПР-404) зазначила, що Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Україні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається щорічно 20-го лютого. «Ми повинні постійно пам’ятати громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшановувати подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України» - зауважила студентка. Заходи патріотичного характеру формують у молодого покоління пізнавальний інтерес до історичного минулого нашої держави.