7 лютого 2018 року, з нагоди святкування 112-ї річниці Олега Антонова, студенти Навчально-наукового юридичного інституту на чолі з директором Інституту Іриною Сопілко та завідувачами кафедри відвідали Державний музей авіації.
Урочистий захід відкрив директор Державного музею авіації Юрій Зіатдінов, який наголосив, що завдяки генію, видатному авіаконструктору Олегу Антонову Україна нині гордо несе ім’я провідної авіаційної держави світу. «Під керівництвом Олега Костянтиновича Антонова було створено найпопулярніші пасажирські лайнери та найбільші транспортні літаки, що стали символами України як авіаційної держави», - відзначив в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко. Анна Антонова, професор НАУ, донька видатного авіаконструктора та професор Національного авіаційного університету, відзначила велику працю співробітників музею зі збору та опису експонатів. «Нехай ім’я мого батька і в подальшому допомагає музею», - зазначила вона. Наприкінці урочистостей президентом Федерації літакового спорту України, багатократним учасником Чемпіонатів світу та Європи Володимиром Присяжнюком вручено директору музею знак з новою назвою: «Державний музей авіації ім.О.К. Антонова Національного авіаційного університету».