На виконання листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації від 15.01.2018 №063-419, 22 січня члени Студентської ради Навчально-наукового юридичного інституту Анастасія Гунько (ПР-201), Вікторія Гаврилюк (ПР-202), Юлія Прийма (ПР-201), Владислав Мигур (ПР-202) взяли участь в щорічній молодіжній акції «Живий ланцюг соборності», присвяченій Дню Соборності України.
Мета - нагадати українцям про визначні дати в історії української державності — 22 січня 1918 року, коли Центральною Радою було прийнято IV Універсал, та 22 січня 1919 року, коли відбулося об'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в одну державу. Патріоти, які вишикувалися в колони з лівого та правого берега Дніпра на мосту ім. Патона з'єднали жовте і синє полотнища у державний прапор України довжиною 30 метрів. Після об'єднання колон активісти спільно виконали гімн України, а також вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на Майдані та в зоні АТО. «Атмосфера була неймовірна. Усі учасники акції співали патріотичні пісні та скандували "Одна єдина соборна Україна!, що є свідченням незламності духу українського народу. Це свято вкотре нагадує нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Пишаймося, що ми Українці! - зазначила голова Студентської ради Анастасія Гунько.