Вітаємо студентку Навчально-наукового юридичного інституту Тетяну Лукашенко з перемогою в І Всеукраїнському конкурсі молодих вчених на кращу наукову роботу з проблем службового права у секції «Наукова робота студента»!
Конкурс проводився в два етапи (з 01.10.17 по 01.12.17). На першому етапі номінанти до 15 листопада 2017 року направляли заявки та наукові роботи Оргкомітету конкурсу. Другий етап проводився до 01 грудня 2017 року й включав експертну оцінку наданих наукових робіт, а також підведення підсумків конкурсу. За рішенням компетентного журі під головуванням д.ю.н., професора, академіка НАПрН України, Заслуженого діяча науки і техніки України, Першого проректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Битяка Юрія Прокоповича перемогу отримала студентка третього курсу Навчально-наукового юридичного інституту Тетяна Лукашенко.