До відзначення Всеукраїнського тижня права, 14 грудня 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбулися судові дебати з кримінального процесу за участю старшокласників Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ м. Києва.
Головна мета – професійна підготовка майбутніх юристів шляхом отримання ними практичного досвіду. Представивши свою фабулу справи, студенти разом з учнями продемонстрували ґрунтовні знання з кримінального та кримінального процесуального законодавства, вміння та навички його застосування. Результатом проведення судових дебатів з кримінального процесу є не лише встановлення співправці в навчальному процесі між Інститутом та ліцеєм, а й закріплення в учнів та студентів практичних навичок проведення судових засідань.