З 13 по 20 травня студенти 4 курсу Юридичного інституту Олександра Веденьєва, Віктор Голуб, Ольга Корчевська, Тарас Курачик, Юлія Ніколаєць у супроводі старшого викладача кафедри цивільного права і процесу Ольги Старицької проходили стажування в Державній вищій професійній школі (м. Хелм, Польща).
Під час стажування студенти прослухали лекцію про правову систему Республіки Польща, стали учасниками цікавих зустрічей з представниками місцевого сейму, головою ради міста Хелм Зігмундом Гардзінським та юристами-практиками і адвокатами, відвідали судові засідання з кримінальних та цивільних справ судів першої інстанції. Набутий студентами досвід сприятиме активізації співпраці з представниками провідних європейських навчальних закладів та розвитку інтеграційних процесів.