12 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Навчально-науковому юридичному інституті проведено круглий стіл спільно з Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією на тему «Роль та значення місцевих державних адміністрацій в системі державотворення України».
У роботі заходу взяли участь: директор НН ЮІ - Ірина Сопілко, заступник керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації - Валентин Матюхін, завідувач кафедри теорії та історії держави і права - Іван Бородін, науково-педагогічні працівники Інституту, учасники наукового гуртка «Правознавець» та студенти. Під час проведення круглого столу обговорювались повноваження та функції районних державних адміністрацій, питання реформування місцевих державних адміністрацій в контексті децентралізації влади, проблеми і перспективи їх функціонування, основні проблеми правового регулювання щодо розмежування повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій. Студенти також долучилися до обговорення проблем, задавали цікаві запитання. За результатами засідання досягнуто домовленості про відвідання студентами першого курсу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.