12 грудня 2017 року відбулася зустріч студентів 4-го курсу Навчально-наукового юридичного інституту з керівником практики нерухомості Юридичної компанії "Eterna Law" Станіславом Герасименко.
Під час лекції на тему «Юридичний аудит як інструмент захисту інвестицій в нерухомість» практикуючий юрист окреслив етапи перевірки документації під час купівлі-продажу квартири у новобудові та можливі юридичні ризики при укладенні договору купівлі-продажу, навівши як приклад, будівельну аферу під назвою «Еліта-Центр» в Києві. По завершенню виступу Станіслав Герасименко побажав студентам вірити у свої сили, навчатися та сміливо крокувати до здійснення своєї мрії – бути юристом!