07 грудня 2017 року, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху, в Навчально-науковому юридичному інституті доцентом кафедри конституційного та адміністративного права Ольгою Гусар та студентами 2-го курсу Анною Паляцко та Іриною Кудрою проведено конкурс-вікторину серед учнів 10-А класу загальноосвітньої середньої школи №190 м. Києва на тему «Правила дорожнього руху».
Перед початком проведення Конкурсу учням було повідомлено результати аналізу статистичних даних і аналітичного звіту Світового банку щодо постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод та їх причин, а також дані Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання Міністерства інфраструктури України, Управління безпеки дорожнього руху, Департаменту превентивної діяльності, МОЗ України. З метою виявлення знань і вмінь з безпеки дорожнього руху та прищеплення соціокультурної і безпечної поведінки під час дорожнього руху проведено конкурс серед учнів, який проходив в 4 етапи. За результатами вікторини старшокласники були нагороджені дипломами І і ІІ ступенів. Грамотами у номінації «Найактивніший учасник» відзначено: Дарію Вінчук, Яну Великонь, Дмитра Федака, Олександра Гузія, Даниіла Кузнецова, Анастасію Корноухову. У рамках профорієнтаційної роботи допитлива учнівська молодь дізналась про роботу та досягнення Навчально-наукового юридичного інституту НАУ та відвідала музей історії авіації НАУ.