8 грудня 2017 року у Навчально-науковому юридичному інституті проведено щорічний пізнавально-інформаційний захід для студентів-іноземців «Фестиваль традицій».
Цього року участь у заході взяли: студенти та аспіранти Навчально-наукового юридичного інституту, Навчально-наукового аерокосмічного інституту, Навчально-наукового інституту аеропортів, Навчально-наукового інституту аеронавігації та Навчально-наукового інституту екологічної безпеки. Також, на фестивалі були присутні гості з Факультету міжнародної торгівлі та права, а також Факультету економіки, менеджменту та психології Київського національного торговельно-економічного інституту. У рамках пізнавально-інформаційного заходу обговорено традиції, історичні особливості, а також релігійні свята таких країн, як: Туреччина, Азербайджан, Нігерія, Монголія, Вірменія, Ірак, Ліван, Туркменія, Узбекистан. Студенти отримали масу позитивних емоцій від спілкування, обговорювали відмінності культур та ділилися враженнями від почутого.