8 грудня 2017 року студенти групи ПР-203 Навчально-наукового юридичного інституту разом із наставником Іриною Толкачовою відвідали PinchukArtCentre.
У міжнародному центрі сучасного мистецтва XXI сторіччя студенти змогли ознайомитись з масштабною міжнародною груповою виставкою «Крихкий стан», за участю десяти провідних художників світу серед яких: Марина Абрамович, Ай Вейвея, Дуглас Гордон, Карлос Мотті, Оскар Мурільо, Сантьяго Сьєррі, Бартелемі Тогу, Яна Фабра, Урсо Фішер і Деміен Херст. Завдяки експозиції даної виставки майбутні правники змогли отримати уявлення про нові тенденції мистецтва художників нового покоління. Подібні заходи є невід’ємною частиною культурного збагачення молоді, а обізнаність у сучасному мистецтві є складовою естетичного світогляду та різнобічного розвитку особистості.