04 грудня 2017 року студенти академічної групи ПР-403 Навчально-наукового юридичного інституту разом із наставником Людмилою Шапенко відвідали літературно-меморіальний музей-квартиру П. Тичини.
Музей, заснований у Києві 1979 року та відкритий для відвідувачів 27 січня 1980 року, уособлює життєвий шлях і творчість відомого українського поета, перекладача, публіциста, громадського та державного діяча Павла Тичини. Кожна кімната музею розкриває внутрішній світ господаря квартири, часточку його душі, адже в них збережені прижиттєві інтер’єри, величезна бібліотека, що нараховує понад 20 тисяч книг, малюнки поета, музичні інструменти, численні сувеніри та подарунки його іноземних колег. Відвідання музеєфікованого помешкання, дозволило не лише зрозуміти багатогранність та глибину особистості Павла Григоровича, а й дізнатися про діяльність української інтелігенції в середині ХХ століття та її вплив на розвиток тогочасного суспільно-політичного життя України.