29 листопада 2017 року Навчально-науковим інститутом неперервної освіти разом з Навчально-науковим юридичним інститутом проведено екскурсію для учнів 10-11 класів міської гімназії м. Гребінки Київської області.
Захід організовано з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання в НАУ та його структурному підрозділі - Навчально-науковому юридичному інституті. Під час заходу завідувачем навчально-методичної криміналістичної лабораторії Лілією Грековою проведено майстер-клас «Світ криміналістики», який проходив за активною участю школярів. Також учнів ознайомлено з особливостями проведення судових дебатів, які відбуваються під час практичних занять в Залі судових засідань Інституту. Щиро бажаємо випускникам знайти свій професійний шлях у житті, здійснити найзаповітніші мрії та досягти поставлених цілей!