У листопаді 2017 року старшим викладачем кафедри конституційного і адміністративного права Оксаною Миронець та студентами групи ПР-404 Навчально-наукового юридичного інституту Іриною Пановик і Ярославом Карпаніним проведено тематичні бесіди зі старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів Київської області.
Ірина Пановик провела для учнів Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 бесіду на тему «Підготовка студентів-правників англійською мовою в НН ЮІ НАУ» та Ярослав Карпанін у Ставищенському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей» №2 ім. О.С. Палатського висвітлив тему «Англомовна правова освіта». У ході проведення профорієнтаційних заходів старший викладач кафедри Оксана Миронець висвітлила перспективи англомовної правової освіти, переваги англомовної підготовки студентів-юристів для їх майбутнього тощо. Профорієнтаційна робота сприяє цілеспрямованому розвитку здібностей людини, зростанню її професіоналізму, працездатності та виступає одним із важливих елементів державної політики в сфері соціального захисту та зайнятості населення, забезпечує ефективне використання трудового потенціалу особи, підвищення її соціальної та професійної мобільності.