01 грудня 2017 року студенти-магістри груп ПР-501 та ПР-502 Навчально-наукового юридичного інституту разом із доцентом кафедри теорії та історії держави і права Вікторією Череватюк провели майстер-клас конструктивного вирішення конфліктів для старшокласників середніх загальноосвітніх шкіл №46, №174 м. Києва.
Метою проведення уроків конфліктології в школі є бажання поділитися із підлітками знаннями та практичними навичками конструктивного вирішення конфліктів. Крім того, магістри допомогли учням навчитися неупереджено оцінювати конфліктну ситуацію. Ще один навик, здобутий в результаті спілкуваня – це розвиток уміння командної взаємодії як для студентів, які колективно готували майстер-клас, попередньо розподіливши між собою обов’язки, так і для учнів, які вчилися слухати один одного і виробляти спільні рішення. Під час заняття кожен із старшокласників мав змогу запропонувати для обговорення конфліктну ситуацію зі свого досвіду. Всі разом, і учні, і студенти, вчилися розпізнавати ознаки конфліктної ситуації, ще до її виникнення, виявляти причини, розвивали навички активного слухання, вміння відрізняти суб’єктивні та об’єктивні причини конфліктної ситуації. Всі хто приймав участь у майстер-класі висловили спільну думку про те , що вміння мирно вирішувати конфлікти не дається з народження, це навичка якої необхідно навчитися та розвивати все життя.