29 листопада 2017 року асистентом кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового юридичного інституту Людмилою Шапенко разом із студенткою групи ПР-103 Анною Кирпічніковою для учнів старших класів Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов Деснянського району м. Києва проведено бесіду на тему: «Громадянська соціалізація сучасної молоді».
Проведення тематичних бесід зі старшокласниками є одним із важливих компонентів виховної роботи, що сприяє формуванню громадської активності, правового світогляду та загальної культури молодої особистості. Зокрема, обговорення питань громадянської соціалізації учнівської молоді дозволило розкрити проблеми інтеграції в суспільство справжніх громадян, громадянського становлення та виховання підростаючого покоління. Під час зустрічі основна увага акцентована на необхідності свідомого сприйняття соціальної дійсності та цінностей громадянського суспільства, усвідомлення значимості громадянських якостей, їх важливості для майбутнього самостійного життя кожної людини, а також вироблення вмінь та навичок вирішення проблем як власного життя, так і життя суспільства та держави. Наприкінці заходу старшокласники дізналися про особливості здобуття вищої юридичної освіти та отримали запрошення на виставку-презентацію Навчально-наукових інститутів Національного авіаційного університету, яка відбудеться в рамках проведення Дня відкритих дверей 02 грудня 2017 року.