На виконання Плану заходів з попередження правопорушень і недопущення скоєння злочинів у молодіжному середовищі 17 квітня доцент кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Наталія Пильгун і студенти 1 курсу Марія Рощук та Пашнюк Денис провели бесіду на тему «Наркоманія серед молоді та її профілактика» зі старшокласниками Аерокосмічного ліцею НАУ Солом’янського району міста Києва.
Учасники заходу висловили думку, що наркоманія перестала бути проблемою однієї особистості, а стала соціальною проблемою. Вона присутня на всіх континентах і демонструє тенденцію непохитного зростання, а її наслідки шкідливі як для наркоманів, так і для суспільства загалом. Були визначені причини наркозалежності молоді та запропоновані заходи її попередження, зокрема тісний контакт з батьками, активна зайнятість у вільний час, проведення профілактичних заходів з попередження негативних явищ в суспільстві з залученням ЗМІ, реалізація загальнодержавних програм серед молоді тощо.