Стартував відбір до участі у просвітницькому заході «Правовий турнір на Кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві» серед команд студентів – старшокурсників вищих навчальних закладів в м. Києві.
Метою турніру є сприяння розвитку правової культури, стимулювання активної творчої праці в процесі навчання, якісної підготовки майбутніх юристів, пошуку обдарованої молоді та створення умов для її подальшого фахового зростання, надання унікальної можливості кожному студенту проявити свої здібності. Турнір проходитиме з 15 по 22 грудня 2017 року. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Головного територіального управління юстиції у місті Києві http: //www.justicekyiv.gov.ua/ та за посиланням QR-коду. Для участі в турнірі необхідні написати колективну конкурсну роботу на тему «Юстиція очима молоді» та надіслати її разом із заявкою на електронну адресу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
. Останній день подачі заявки – 15 грудня 2017 року