20-23 листопада 2017 року у м. Попрад (Словацька Республіка) відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості "Веселка миру", у якому взяв участь студент третього курсу Навчально-наукового юридичного інституту Володимир Спірін.
Фестиваль організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Серце до серця" за підтримки Міністерства молоді та спорту України, мерії міста Попрад (Словацька Республіка). Метою Фестивалю є підтримка творчої, талановитої молоді, популяризація європейських цінностей, здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього. У Фестивалі взяли участь близько 100 молодих людей з різних регіонів України. Під час Фестивалю відбулися: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій "Молодь обирає здоров’я"; виступи різних вокальних, хореографічних колективів; конкурс у номінації "Інструментальний жанр" тощо. У рамках заходу для учасників фестивалю також було організовано культурно-освітні програми, екскурсії до міст Попрад, Кошице та у Високі Татри. За результатами проведення Фестивалю Володимир Спірін здобув перше місце у номінації "Інструментальний жанр". Вітаємо Володимира Спіріна з перемогою та бажаємо подальшого творчого зростання, сил і наснаги для нових звершень на великій сцені!