19 та 23 квітня 2012 року студенти 1 курсу Юридичного інституту разом з викладачами кафедри теорії та історії держави і права доцентом Вікторією Череватюк, старшими викладачами Оленою Макеєвою та Іриною Слободською відвідали єдиний орган законодавчої влади – Верховну Раду України.
Майбутні юристи дізналися про історію українського парламентаризму та процедуру законотворчого процесу, побачили картину «Державотворення» із зображенням видатних діячів українського державотворення: Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Михайла Грушевського, В’ячеслава Чорновола, Леоніда Кравчука та інших. Студенти відвідали конференц-залу, кулуари та сесійну залу Верховної Ради України. Такий захід має на меті сприяти формуванню високопрофесійних фахівців в галузі юриспруденції та розвинути рівень правової свідомості та правової культури студентської молоді.