17 листопада 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті для учнів 11-го класу загальноосвітньої середньої школи №185 та №200 м. Києва проведено семінар «Перспективи розвитку транспортної інфраструктури України».
З привітальним словом до учасників заходу звернувся професор кафедри господарського, повітряного та космічного права Дмитро Беззубов. «Транспортна галузь України має великі перспективи та задачі, але для їх рішення необхідне насамперед нормативно-правове забезпечення та суворі вимоги до виконання цих положень», - зазначив він. Участь у семінарі прийняли: професор кафедри Надія Армаш, Валентина Козирєва, доцент Наталія Жмур, Юрій Корнєєв, старший викладач Євгеній Єряшов, а також студенти 4-го курсу Вікторія Лісова, Наталія Недогибченко, Тетяна Демиденко. Під час семінару розглянуті питання щодо діяльності повітряного, автомобільного, трубопровідного та водного транспорту, встановлено правове регулювання діяльності зазначених видів транспорту, а також визначено вплив транспортної галузі на екологію. Після закінчення семінару школярам було запропоновано ознайомитись із структурою Інституту та у невимушеній обстановці подискутувати з вище зазначених питань.