18 листопада 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбувся День відкритих дверей.
Захід розпочався із знайомства абітурієнтів із структурою Навчально-наукового юридичного інституту. Директор Інституту, д.ю.н. Ірина Сопілко розповіла гостям про основні напрямки, за якими здійснюється підготовка студентів-юристів, структуру Інституту, наукове життя студентів, зауважила на додатковій профілізації у галузі повітряного і космічного права, а також познайомила усіх присутніх із керівним науково-педагогічним складом структурного підрозділу НАУ. Голова Студентської ради Інституту Тетяна Лукашенко розкрила абітурієнтам мету, основні напрями діяльності, структуру органів студентського самоврядування, розповіла про цікаві культурно-мистецькі заходи, які проводяться щороку в НАУ. Захід продовжився у Залі судових засідань, де студенти групи ПР-401 під керівництвом доцентів кафедри конституційного та адміністративного права Ірини Устинової та Ірини Толкачової провели судові дебати з розгляду адміністративного позову, в яких продемонстрували свою майстерність та набуті знання. Після судового засідання відчути себе криміналістами абітурієнти мали змогу в криміналістичній лабораторії. Завідувач лабораторії Лілія Грекова разом із студентами групи ПР-405 Іллею Євтєєвим та Маріною Кушнір розповіли абітурієнтам про судову балістику – розділ криміналістичної техніки, який вивчає в контексті розслідування злочинів вогнепальну зброю, боєприпаси та сліди їх дії, а також надали консультацію і практичну допомогу по складанню загальної і допоміжної дактилоскопічної формули по 10-ти пальцевій системі. Бажаємо випускникам успішно здати зовнішнє незалежне оцінювання та запрошуємо до лав студентів Навчально-наукового юридичного інституту!