У Навчально-науковому юридичному інституті святкування Дня студента є традицією. І цього року свято теж не оминуло Інститут. Студентська рада Інституту влаштувала для студентів-юристів незабутній день із музикою, гарячими напоями, солодощами та приємною атмосферою.
17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Члени Студентської ради в цей чудовий для молоді день підготували не лише смаколики, а й інтелектуальні та спортивні конкурси. Родзинкою свята став квест. Командам були надані завдання та плани щодо їх реалізації. Для виконання поставлених завдань команди пройшли нелегкий, але пізнавальний шлях у пошуках правильної відповіді та відповідного місця в першому корпусі Національного авіаційного університету. Свято Дня студента в Інституті пройшло насичено та весело, адже члени Студентської ради проявили неабияку креативність та організованість у підготовці та проведенні заходу.