17 листопада 2017 року, до відзначення 65-ї річниці Всесвітньої конвенції про авторське право, в методичному кабінеті Навчально-наукового юридичного інституту для студентів організовано виставку наукової літератури на тему «Правова охорона авторських прав».
Професор кафедри цивільного права і процесу Наталія Шуст, у ході проведення тематичного заходу, розкрила проблеми урегулювання законодавчо-творчої діяльності, адже, охорона на об’єкти інтелектуальної власності виникає лише після закінчення творчого процесу. Також студенти мали можливість ознайомитися з монографіями та науковими журналами з права інтелектуальної власності, підручниками, навчальними посібниками авторів, які займаються дослідженням права інтелектуальної власності, серед яких і авторські роботи науково-педагогічних працівників кафедри цивільного права і процесу. «База регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності велика, більш ніж 25 Законів України та низка міжнародних договорів, які ратифіковані Верховною Радою України. З цієї нормативно-правової бази потрібно відібрати базові законодавчі акти та створити один кодифікований нормативний акт, який буде регулювати даний вид правовідносин. Адже, це полегшило б організаційну роботу суб’єктів у сфері інтелектуальної власності», – зазначили студенти під час виставки.