09 листопада 2017 року Студентською радою Навчально-наукового юридичного інституту проведено конкурс творчості "На крилах поезії", який приурочено Дню української мови та писемності.
Свято поезії словами «Поезія – це завжди неповторність…» відкрила директор Інституту Ірина Сопілко. Ці поетичні рядки геніальної української поетеси Ліни Костенко гармонійно вплелися в музично-поетичну композицію заходу. Протягом двох годин у стінах Інституту лунали не лише поезії видатних українських поетів, а й авторські роботи студентів, читаючи рядки яких вони продемонстрували свою творчість, радість, біль, небайдужість до майбутнього нашої держави. Оцінювало виступи студентів журі у складі директора Інституту Ірини Сопілко, голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" Павла Горіна та заступника голови ППОСА НАУ Єгора Часновського. Під час запеклої боротьби учасники настільки вразили журі, що вони не змогли визначити лише трьох переможців, тому їх стало п'ятеро. Третє місце здобули Владислав Ільченко (ПР-105), Владислава Бурбеза (ПР-201), Юрій Бігіч (ПР-103), друге місце розділили Анна Цезар (ПР-204), Людмила Колісніченко (ПР-103), а перемогу здобула Анна Поляцко (ПР-201). Завершився конкурс врученням учасникам дипломів, подяк та солодких подарунків. Бажаємо учасникам творчого натхнення та нових перемог!