08 листопада 2017 року кандидатом юридичних наук, доцентом, радником судді Конституційного Суду України, висококваліфікованим фахівцем з конституційного права Олександром Євсєєвим для студентів 2 курсу Навчально-наукового юридичного інституту проведено лекцію на тему «Доцільність запровадження конституційної скарги в Україні».
У ході заняття Олександр Євсєєв розповів майбутнім правникам про проблеми та перспективи запровадження конституційної скарги в Україні. Лектором було зроблено акцент на тому, що протягом багатьох років в нашій державі обговорювалось питання існування інституту конституційної скарги – правового інструменту для розширення можливостей громадян щодо захисту їх прав та свобод, і сьогодні в даному напрямку відбулись якісні зрушення. Так, наприклад, внесені зміни до Конституції України, які надають можливість кожному звернутись безпосередньо до Конституційного Суду України щодо конституційності законів нашої держави. Лекція пройшла в теплій, невимушеній обстановці, що сприяло високій пізнавальній активності студентів.