06 листопада 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбулося засідання Центру медіації, приурочене до Дня української писемності та мови та Дня пам’яті жертв голодомору.
Студентка групи ПР-405 Анна Примасюк у своєму виступі розкрила історію виникнення та становлення української мови, її красу та багатогранність, процитувала рядки з поезій відомих поетів, які присвячені українській мові. У доповіді «День пам’яті жертв голодомору» Марина Ридван (ПР-404) розповіла про причини геноциду людства, який був наслідком не стихійного лиха, а спланованих системних заходів тоталітарного комуністичного режиму, злочином геноциду. Присутні викладачі та студенти поділилися враженнями від екскурсії в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору», а ті, хто не був, зголосилися обов’язково відвідати даний пам’ятний меморіал. Відзначення Дня української писемності та мови й вшанування пам’яті жертв голодомору є для кожного українця справою честі, бо історія свого народу, з усіма її сторінками, світлими чи темними, являється неоціненним досвідом країни, який допомагає наступним поколінням розуміти важливість взаємодопомоги, підтримки та людяності для процвітання держави.