07 листопада 2017 року представниками кафедри господарського, повітряного та космічного права Навчально-наукового юридичного інституту Дмитром Беззубовим та Надією Армаш проведено тематичну зустріч «Права та свободи неповнолітніх» з учнями 11 класу ЗОШ №60 м. Києва.
Дмитро Беззубов у ході проведення заходу зазначив, що виклики сьогодення вимагають від молоді максимальної зосередженості в обранні життєвого шляху та моделі поведінки. Знання своїх прав та свобод, популяризація їх в суспільстві - стратегічне завдання для молодої людини, а професія юриста дає змогу максимально реалізувати це завдання як щодо себе, так і для оточуючих. Надія Армаш наголосила на тому, що Навчально-науковий юридичний інститут Національного авіаційного університету максимально повно здатен забезпечити якісну підготовку високопрофесійних юридичних кадрів. Міцна матеріально-технічна база і професійний кадровий склад забезпечує формування комплексної особистості майбутнього юриста, свідомого громадянина, патріота своєї держави. Проведений захід надав можливість учням дізнатися більше про проблеми та стратегії розвитку вищої освіти в Україні, права неповнолітніх та гарантії їх захисту в державі, визначитися з вибором майбутньої професії.