06 листопада 2017 року студенти Навчально-наукового юридичного інституту в супроводі доцента кафедри цивільного права і процесу Ганни Грабовської відвідали Київський апеляційний адміністративний суд.
Основним завданням даного органу судової гілки влади є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій. У ході ознайомлення з роботою Київського апеляційного адміністративного суду студенти отримали можливість бути присутніми при розгляді податкових, пенсійних та банківських справ та закріпити отримані теоретичні знання на практиці щодо стадій адміністративного судочинства. Керівництво Інституту завжди сприяє тому, щоб подібні заходи відбувались якомога частіше та були максимально пізнавальними для студентів, адже вони покликані підвищити правову культуру студентів та, безумовно, допомагають набуттю першого професійного досвіду, практичних знань та більш чіткому розумінню специфіки роботи юриста у судових органах та під час представництва осіб в суді.