06 листопада 2017 року доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Іриною Толкачовою разом зі студентками Веронікою Момотюк і Яною Матвійчук у спеціалізованій школі №173 м. Києва проведено лекцію на тему «Знання конституційних прав громадянами України – запорука існування правової нації».
Відповідно до ст. 3 Конституції України визнання та захист прав людини – головний обов’язок держави, що визначає зміст і спрямованість її діяльності. Саме тому під час лекції Ірина Толкачова ознайомила старшокласників з правами, які має кожен громадянин України та особливостями їх реалізації. Вероніка Момотюк та Яна Матвійчук розповіли учням про діяльність Національного авіаційного університету та Навчально-наукового юридичного інституту, зробивши акцент на можливості здобуття вищої освіти за англомовним проектом. Наприкінці заходу майбутнім абітурієнтам роздано буклети з інформацією про діяльність Національного авіаційного університету та Навчально-наукового юридичного інституту та запрошено їх на День відкритих дверей НН ЮІ, який відбудеться 18 листопада 2017 року.