03 листопада 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті для студентів проведено захід, приурочений відзначенню 110-річчя з Дня народження генерал-майора збройних сил СРСР, учасника дисидентського руху, правозахисника, засновника Української Гельсінкської групи Петра Григоровича Григоренка.
Професор кафедри господарського, повітряного та космічного права Надія Армаш ознайомила студентів з умовами тієї епохи, в якій жив правозахисник, з еволюцією його поглядів від свідомого і затятого комуніста – до учасника дисидентського руху та очільника першої в УРСР правозахисної організації. Адже саме з його ініціативи міжнародне співтовариство почало звертати увагу на проблему використання психіатрії для внутрішньополітичної боротьби з опозицією та болючого питання повернення депортованого кримськотатарського населення. Насичене та змістовне життя громадського діяча та військового Петра Григоренка має слугувати енциклопедією молодому поколінню майбутніх юристів.