02 листопада 2017 року студенти академічної групи ПР-203 Навчально-наукового юридичного інституту разом із наставником Іриною Толкачовою відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка.
Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка був обраний наставником для відвідування не дарма, адже він неодноразово представляв українське сценічне мистецтво на численних міжнародних фестивалях, театральних форумах, гастрольних турне у Болгарії, Югославії, Македонії, Росії, Грузії, Німеччини, Австрії, Італії, Греції, Сполучених Штатів Америки. П’єса «Жона є жона» та акторська гра в ній Богдана Бенюка, Дмитра Ступки та інших відомих акторів справила неабияке враження на студентів. Адже дана вистава поставлена за мотивами творів Чехова, в основі постановки якої використовується одразу сім ранніх оповідань письменника та епізоди з п’єси "Три сестри". Захід сприяв підвищенню культурного рівня студентів, оскільки кожна вистава театру – це окремий світ, своєрідність засобів художнього рішення, неординарність сценічного існування, які об’єднує гранична людяність та істинна духовність.