01 листопада 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті для студентів першого курсу організовано зустріч із представником міжнародної громадської організації HWPL (Республіка Корея) - Марією Захарченко.
У ході свого виступу Марія Захарченко розповіла першокурсникам про основні напрямки діяльності Міжнародної миротворчої організації HWPL (Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла), яка є найбільшим громадським об’єднанням за мир, визнаним правлінням Кореї та ООН. Дана організація докладає величезних зусиль у досягненні вічного миру шляхом проведення медіа форумів в онлайн та офлайн режимах. «Наприкінці 2016 року в Україні проведено 5 таких форумів» - зазначила Марія. Марія Захарченко закликала молодь до активної участі щодо інформування населення України про проголошення 14 березня 2016 року в Сеульському комплексі COEX (Республіка Корея) Декларації миру та припинення війн, задля досягнення успіху в забезпеченні миру на планеті та ратифікації даної Декларації на території всіх держав. За підсумками зустрічі представника міжнародної громадської організації HWPL із керівним складом Навчально-наукового юридичного інституту прийнято рішення про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між НАУ та HWPL, проведення онлайн форумів в стінах НН ЮІ, залучення науково-педагогігчних працівників та студентів до розробки Програм миру, які в майбутньому планують впровадити у навчальний процес навчальних закладів I-III ступенів та вищих навчальних закладів, запрошення представників HWPL до участі у міжнародних науково-практичних конференціях, які в подальшому будуть проводитись у Навчально-науковому юридичному інституті НАУ.