31 жовтня 2017 року відбулася зустріч студентів-магістрів Навчально-наукового юридичного інституту із представниками адвокатського об’єднання «Ти і Право»: Аліною Наталушко - адвокатом, Ольгою Славковою - помічником адвоката.
Мета заходу - ознайомлення студентів з можливостями онлайн врегулювання спорів як засобу, що сприяє їх швидкому вирішенню. Під час проведення заняття практикуючі юристи розкрили історію розвитку онлайн врегулювання спорів, визначили проблеми у питанні практичного застосування онлайн врегулювання спорів в Україні на підставі аналізу міжнародного досвіду таких країн як Франція та Канада. Наприкінці заходу студенти обговорили із адвокатом оптимальні варіанти запровадження онлайн врегулювання спорів в Україні та визначили потенційні перешкоди, які можуть ускладнити даний процес.