18 жовтня 2017 року студенти групи ПР-301 Навчально-наукового юридичного інституту в супроводі наставника Олени Макеєвої відвідали виставку «Козацькому роду немає переводу», яка розміщена в Музеї історії НАУ та приурочена до Дня захисника України та Дня українського козацтва.
Під час екскурсії студенти ознайомилися з експозиціями виставки, де представлені видатні особистості історії України - гетьмани України, їх внесок у становлення української державності, козацькі клейноди: пернач, булава, бунчук, печатка тощо. Такі заходи формують важливі для сьогодення почуття патріотизму, національної гідності та самобутності, розвивають пізнавальний інтерес до героїчного минулого України.