20 жовтня 2017 року доцентами кафедри конституційного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Ольгою Гусар та Іриною Устиновою в рамках профорієнтаційної роботи проведено брейн-ринг серед старшокласників Спеціалізованої загальноосвітньої школи №149 з поглибленим вивченням німецької мови м. Києва на тему «Адміністративна відповідальність неповнолітніх».
Перед початком правової гри старшокласники відвідали Музей історії НАУ, де розкрита історія повітроплавання та літакобудування в Україні. Під час екскурсії абітурієнтів зацікавила інформація експозиції музею в її історичній частині, де наведені матеріали, які висвітлюють події соціально-економічного життя Києва, які стали основою для відкриття вищого навчального закладу авіаційного профілю. Продовжився захід екскурсією кулуарами Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету, яку провели студенти третього курсу та запросили старшокласників на лекцію-презентацію «Адміністративна відповідальність неповнолітніх». Наприкінці заходу школярам було запропоновано дати відповідь на практичні питання з висвітленої теми та за результатами підрахунку вірних відповідей визначити переможців брейн-рингу, яких нагороджено пам’ятними грамотами та подяками.