15 жовтня 2017 року студентка групи ПР-303 Навчально-наукового юридичного інституту Ольга Бузун представляла Національний авіаційний університет у фіналі конкурсу краси «Міс юридичний факультет – 2017», організатором якого виступило Міністерство юстиції України.
У запеклій боротьбі, в якій приймали участь 12 представниць від юридичних факультетів (інститутів) вищих навчальних закладів м. Києва, наша конкурсантка виборола титул «Друга віце-міс Юридичного факультету – 2017». Ми щиро вітаємо нашу красуню з її заслуженим титулом та бажаємо залишатися такою ж чарівною, елегантною та неперевершеною.