12 жовтня 2017 року Студентська рада Навчально-наукового юридичного інституту привітала керівний склад Національного авіаційного університету та Інституту зі святом мужності й самовідданості, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України - Днем захисника України.
Студентки Інституту своїми руками спекли запашні кекси, аромат яких заповнив всі кабінети університету, які відвідали майбутні правники. Разом із випічкою вони дарували найкращі побажання та позитивний настрій кожному чоловіку – захиснику незалежності і територіальної цілісності України. Дівчата завітали не тільки на кафедри, щоб привітати викладачів Навчально-наукового юридичного інституту з цим великим та важливим для кожного українця днем, а й до ректорату, працівників юридичного відділу НАУ та ін. Студентська рада Інституту бажає усім чоловікам, учасникам АТО, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів терпіння, наснаги, міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди та взаєморозуміння і взаємопідтримки у родині. Нехай над кожним громадянином завжди буде тільки мирне небо, а в святковому календарі з`явиться новий День перемоги. Зі святом Вас, чоловіки!