У рамках відзначення Дня юриста, 15 жовтня 2017 року Міністерство юстиції України проводить фінал конкурсу «Міс юридичний факультет – 2017».
До участі в конкурсі краси запрошувалися студентки юридичних факультетів (інститутів) вищих навчальних закладів м. Києва. Національний авіаційний університет представляли у конкурсі студентки Навчально-наукового юридичного інституту: Ольга Бузун (ПР-303), Олена Хомченко (ПР-303), Ірина Шелкова (ПР-403). Конкурс краси складався з двох етапів: 1 етап – он-лайн голосування (11.09.2017-25.09.2017) за вибір Міс вищого навчального закладу, який проходив на сайті «INRATING»; 2 етап – фінал (15.10.2017), у який проходить учасниця, яка набрала найбільше голосів в он-лайн голосуванні. За результатами голосування перемогу отримала студентка групи ПР-303 Ольга Бузун, яка і буде брати участь у фіналі конкурсу краси. Бажаємо успіху нашій красуні, і звісно ж, перемоги!