9 жовтня 2017 року Студентською радою Навчально-наукового юридичного інституту організовано та проведено судові дебати з кримінального процесу для студентів Національного авіаційного університету.
Оцінювали роботу студентів-правників науково-педагогічні працівники Інституту: відповідальна особа за навчально-виховну роботу, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права і процесу Ніна Троцюк, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і процесу Назар Малярчук, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри кримінального права і процесу Ганна Рибікова. Організатори турніру переконані, що даний вид позааудиторної діяльності студентів є надзвичайно ефективним для набуття та вдосконалення навичок майбутньої професії, адже судові дебати навчають практичному застосуванню права, допомагають удосконалити вміння переконувати та аргументовано доводити власну позицію. Наступні судові дебати Студентська рада Інституту планує провести для школярів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва. Після проведення судового засідання, студенти направилися вітати викладачів з професійним святом, даруючи кожному троянду. Члени Студентської ради Інституту щиро вдячні тим, хто долучився до організації судових дебатів та низько вклоняються викладачам за їх професіоналізм. Зі святом!