З 3 по 5 жовтня 2017 року студенти Навчально-наукового юридичного інституту Тетяна Лукашенко та Анна Цезар взяли участь у Міжнародному молодіжному форумі «Космос та майбутнє».
Перший день форуму проходив у Київській міській державній адміністрації. З вітальним словом до учасників заходу звернувся Почесний президент форуму, український космонавт Леонід Каденюк. Слово для привітання також було надане організаторам форуму, запрошеним VIP-гостям, партнерам та учасникам форуму. Після урочистої частини відбулась робота тематичних панелей: «Майбутнє землі та космосу», «Майбутнє землі та технологій», «Майбутнє економіки», в рамках проведення яких до учасників та гостей форуму звернулися представники ESA, NASA, MKC, корейської астронавтики, представники України Леонід Каденюк, Володимир Захожий, Андрій Дмитрук та громадяни Канади, Швеції, США, Індії, Португалії, Білорусії. Другий день форуму проходив на базі НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та був присвячений доповідям учасників форуму. Голова Студентської ради Інституту Тетяна Лукашенко та її заступник Анна Цезар на заходу представляли Національний авіаційний університет, розповівши про те, яке місце в навчальному процесі займає космічна та авіаційна галузь. Студентами зазначено, що в НАУ та НН ЮІ щороку проводиться багато різноманітних заходів, направлених на розвиток повітряного та космічного права та поглиблення знань студентів в даних галузях права. Завершився другий день роботи форуму розробленням проектів, де студенти Інституту долучилися до створення проекту щодо правового врегулювання діяльності в космічній галузі та працювали разом з колегами-юристами з Білорусії. Третій день форуму проходив у Київському планетарії та розпочався з презентації Леонідом Каденюком книги «Місія-Космос». Завершився форум підведенням підсумків та переглядом науково-популярного кінофільму про полярну станцію в Антарктиді, який презентував автор фільму, людина, яка цілий рік була в Антарктиді на станції Пол Томас. Дякуємо організатором за запрошення та сподіваємося на подальшу співпрацю!